Hodnocení hráčů

Pokud jste fotbalový fanoušek, odborník, či dokonce profesionál v této oblasti, sledujete zápasy nejvyšších seniorských či dorosteneckých soutěží a míváte po nich konkrétní názory na výkony hráčů v těchto zápasech, můžete po každém takovém zápase vybrat nejlepší hráče případně ohodnotit body výkony hráčů (nejen) vašeho oblíbeného týmu této stránce.

Hodnocení provedete tak, že v horním menu zvolíte položku Zápasy, pomocí filtru najdete zápas, který chcete hodnotit, rozkliknete jej a zaškrtnete hráče, kteří se vám v utkání nejvíce líbili. Zaškrtnout můžete maximálně 3 hráče z každého týmu. Případně můžete i výkony všech nebo vybraných hráčů ohodnotit detailněji - body. Provedete to tak, že se na stejné stránce přepnete na bodové hodnocení a u vybraných hráčů pomocí roletky vyberete jejich hodnocení do 1 do 10. Čím vyšší počet bodů, tím lepší výkon v utkání. 
Vzhledem k tomu, že jedním z cílů je evidovat i pro vás historii vašeho hodnocení, a eliminovat případné "spammery"  je k hodnocení nutná vaše registrace do systému, kterou provedete na této stránce.

V tuto chvíli je na základě získaných dat dostupné zatím jen vyhodnocování průměrného hodnocení hráčů v zápase, ale v dalších fázích projektu plánujeme i další funkce a výstupy, např.
  • celkové hodnocení hráčů v sezoně
  • rozdělení uživatelů na podle míry jejich odbornosti na fanoušek, odborná veřejnost, profesionál, a možnost výstupů hodnocení podle těchto skupin  
  • tvorba vlastních skupin uživatelů a přístup k hodnocením konkrétních uživatelů či celé skupiny (např. kluby či trenéři pro své členy, či skupiny fanoušků) 
  • grafy růstu či poklesu výkonnosti hráčů za obobí podle vašich hodnocení,  či podle hodnocení celých skupin
  • hodnocení rozhodčích
  • upozorňování na nové zápasy pro hodnocení podle vašich preferencí
  • rozšíření o nižší soutěže
Pokud o to bude zájem, tak se nebráníme ani případným podnětům na rozšíření o další funkce. Nicméně v tuto chvíli je nejdůležitější začít evidovat hodnocení, takže pokud myslíte, že by pro vás mohlo být zajímavé, budeme rádi pokud se přidáte.